Semroc Heavy Duty Body Tube BTH-4.0 10.0" SEM-BTH-4.0-100
Heavy Duty White Standard 4.0 inch diameter
Spiral Wound Paper Tube with White Glassine Outer Wrap
ID= 3.9"
OD= 3.98"
Thickness= 0.05"
Made in the USA
ID= 3.9"
OD= 3.98"
Thickness= 0.05"