Semroc Heavy Duty Body Tube BTH-4.0 1.0" Long SEM-BTH-4.0-10
Spiral Wound Tube with Glassine Outer Wrap
OD 3.996"
ID 3.896"
Thickness 0.05"
Made in the USA
OD 3.996"
ID 3.896"
Thickness 0.05"