Semroc Heavy Duty Body Tube BTH-2.5 15.5" Long SEM-BTH-2.5-155
Spiral Wound Kraft Paper with White/Glassine Outer Wrap
OD: 2.47"(6.27cm)
ID: 2.40"(6.1cm)
Wall Thickness: 0.034"(0.9mm)
Made in the USA
OD: 2.47"(6.27cm)
ID: 2.40"(6.1cm)
Wall Thickness: 0.034"(0.9mm)
Made in the USA
Semroc Heavy Duty Body Tube BTH-2.5 15.5" Long SEM-BTH-2.5-155 Spiral Wound Kraft Paper with White/Glassine Outer Wrap OD: x