Semroc Body Tube BT-5(ST-5) 10.25" Long SEM-BT-5-1025
Spiral Wound Paper with White Glassine Outer Wrap
OD: 0.543"
ID: 0.515"
Thickness: 0.013"
Made in the USA
OD: 0.543"
ID: 0.515"
Thickness: 0.013"
Made in the USA
Semroc Body Tube BT-5(ST-5) 18.0"(45.72cm) Long SEM-BT-5 Spiral Wound Body Tube with Glassine Outer Wrap
Semroc Body Tube BT-5(ST-5) 22.0" Long SEM-BT-5-220 Spiral Wound Kraft Paper Tube with White/Glassine Outer Wrap
Semroc Body Tube BT-5(ST-5) 7.0" Long SEM-BT-5-70 Spiral Wound Kraft Paper Tube with White Glassine Outer Wrap
Semroc Body Tube BT-5(ST-5) 1.375"(3.49cm) Long SEM-BT-5XW Spiral Wound Body Tube with Glassine Outer Wrap
Popular Trending Products
Semroc Body Tube BT-5(ST-5) 18.0"(45.72cm) Long SEM-BT-5 Spiral Wound Body Tube with Glassine …
Semroc Body Tube BT-5(ST-5) 22.0" Long SEM-BT-5-220 Spiral Wound Kraft Paper Tube with W…
Semroc Body Tube BT-5(ST-5) 7.0" Long SEM-BT-5-70 Spiral Wound Kraft Paper Tube with White Gla…
Semroc Body Tube BT-5(ST-5) 1.375"(3.49cm) Long SEM-BT-5XW Spiral Wound Body Tube with Glassin…