Semroc Body Tube 35mm 18.0" Long(same Q11503) SEM-M35-180
Spiral Wound Paper Tube with White/Glassine Outer Wrap
OD: 1.38"
ID: 1.34"
Thickness: 0.02"
Made in the USA
OD: 1.38"
ID: 1.34"
Thickness: 0.02"