Semroc Body Tube 15mm 10.0" Long(same Q9520) SEM-M15-100
Spiral Wound Kraft Paper Tube with White/Glassine Outer Wrap
OD: 0.59"(15mm)
ID: 0.554"(14.172mm)
Thickness: 0.018"(0.457mm)
Made in the USA
OD: 0.59"(15mm)
ID: 0.554"(14.172mm)
Thickness: 0.018"(0.457mm)