Totally Tubular Coupler CPL-3.0" x 34" Long(1pk) TT-CPL-3.0-34
ID ”
OD 2.92”
" thick
34” Length
Wound Kraft Paper
Made in the USA
ID ”
OD 2.92”
" thick
34” Length